Svoje nadšenie a lásku sa snažíme pretaviť cez pokoru a úctu svojou každodennou poctivou prácou. Naše rodinné vinárstvo som založil v roku 2009, kde dominantou všetkého je špičková kvalita vyrábaných vín, ktoré sú nasmerované do vinoték a gastronómie.

Naozaj máme rodinné vinárstvo, nakoľko pracujeme spolu s manželkou. Ona na ekonomických záležitostiach a mojou parketou je výroba vín. Už v minulosti som mal k vínu veľmi blízko. Obe rodiny, z otcovej aj maminej strany, pracovali vo viniciach a dorábali vína, ktoré ešte za čias socializmu slúžili ako ekonomická pomoc k neveľkým mzdám.

Ako malý chlapec som sa motal okolo viničových krov, ale až ako väčší chalanisko som privoniaval k pivničným závanom a neskôr aj ochutnával dobroty tak starostlivo strážené v pivniciach. Vedel som, že toto je to, čo budem v živote robiť. Víno ostalo mojou láskou. REPA WINERY skutočnosťou a som nesmierne šťastný, že môžem v živote robiť to, čo ma naozaj baví a zaujať Vás mojimi produktmi, ktoré verte mi, robím zo srdca.

Budeme potrebovať Vašu priazeň, aby sme ako rodinné vinárstvo obstáli v tejto tak ťažkej dobe pre víno. Budeme sa o to usilovať cez kvalitu a nezameniteľnosť mojich vín. Prajem Vám len tie najkrajšie prežité chvíle pri našich vínach.“

U nás, v Národnom salóne vín, si môžete pochutnať na:
1. Zuzkin pinot 2015, Limited – máme ho ako prví v predaji 
2. Muller Thurgau, 2016

Predstavujeme vinárov Národného salónu vín – Repa Winery