Krajinou vína po Slovensku – nová kniha

Nový prírastok v slovenskom vinárskom svete

Nedávno česká televízia v spolupráci so Zväzom vinohradníkov a vinárov Slovenska natočili a odvysielali krásny projekt, dokumentárnu sériu Krajinou vína po Slovensku. Moderátor a sprievodca dokumentom, Václav Žmolík, precestoval zaujímavé a lákavé vinárske miesta, navštívil jedinečné historické pamiatky a vinárske múzea.

Pokračovaním úspešného dokumentárneho seriálu je knižné vydanie v českom jazyku.

Krajinou vína Slovensko

Václav Žmolík objavuje chute a vône slovenských vín a plnými dúškami si užíva krajiny a historické pamiatky. Vinársky cestopis Krajinou vína po Slovensku môže slúžiť nielen ako sprievodca slovenskými vínami, ale aj ako tip na predĺžený výlet: turistické ciele v každom diele sa dajú pri dobrom plánovaní stihnúť zhruba za tri dni. Nádherné dni zhustené do 26 minút dych vyrážajúcich záberov!

Čo nájdete v knihe?

Kniha nadväzuje na dokument, zachytáva nasledujúce oblasti: Zo Skalice do Hlohovca, Z Pezinka do Bratislavy, Z Nitry všetkými smermi, Na krásnom Dunaji, Okolo Veľkého Krtíša, Od Vihorlatu k Tokaju.

Galéria obrázkov

Ochutnajte to najlepšie zo Slovenska

V našej ponuke nájdete kolekciu kvalitných vín, ktoré prešli prísnym výberom najvyššej vinárskej súťaže na Slovensku. Ochutnajte to najlepšie, čo naši vinári dopestovali a vytvorili s láskou.

Radničná 1, Bratislava
+421 918 664 992
Menu