Ochutnávka vín a zážitkové podujatia

Ochutnajte 72 najlepších slovenských vín  za 100 minút alebo riadenú degustáciu s profesionálnym someliérom, ktorý vám priblíži slovenskú vitikultúru a moderné vinárstvo. Ak plánujete teambuilding či priateľské stretnutie, jedinečné priestory historickej pivnice a top slovenské vínka sú ideálnou kombináciou.

Degustačné programy

Ochutnajte 72 najlepších slovenských vín  za 100 minút v našom najobľúbenejšom programe. Ak chcete okrem kvalitného vínka ochutnať aj svet slovenskej vitikultúry a moderného vinárstva, využite ponuku riadenej degustácie s profesionálnym someliérom.

Príďte sa presvedčiť o kvalite vín slovenských vinárov osobne do Národného salónu vín, ktorý prezentuje top 100 slovenských vín.

Prenájom priestorov

Chystáte rodinnú oslavu alebo stretnutie s priateľmi v uzavretej spoločnosti? Ak ste milovníkmi vína, ponúkame vám naše krásne historické priestory v Apponyiho paláci.

Počas oslavy si môžete dopriať aj ochutnávku kvalitných slovenských vín či riadenú degustáciu s profesionálnym someliérom.

ochutnavka-vin-narodny-salon-vin-degustacia-vina
ochutnavka-vin-narodny-salon-vin-degustacia-vina

Teambuilding

Plánujete firemný teambuilding alebo stretnutie v uzavretej spoločnosti? Jedinečný priestor vínnej pivnice Apponyiho paláca je ako stvorený pre ľudí, ktorí chcú utužovať vzťahy, vychutnávať si život a kvalitné vínko.

Tieto priestory si zamilovali veľvyslanectvá, obchodné komory, ako i firmy, ktoré ich radi využívajú pre teambuildingy so svojimi zamestnancami.

Vražda u Baťu

Vyskúšajte na vlastnej koži, aké je byť detektívom, vášnivou herečkou či športovým talentom. Podarí sa vám nájsť vraha a zároveň uchovať svoje tajomstvá?

Zažite zábavu a napätie v sprievode vínka a syrového záhryzu. Hra je vhodná aj pre teambuilding či partiu priateľov v uzavretej spoločnosti.

ochutnavka-vin-hra-vrazda-u-batu-narodny-salon-vin
ochutnavka-vin-narodny-salon-vin-degustacia-vina

Naše podujatia

Každý mesiac pre vás organizujeme výnimočné podujatia: degustácie s vinármi, ktorých vína máme v ponuke Národného salónu vín; odborné prednášky určené milovníkom vína a workshopy, kde sa dozviete množstvo zaujímavých informácií a zažijete tie najlepšie slovenské vína INAK.

Pozrite si naše aktuálne podujatia.

Ochutnajte tie najlepšie slovenské vína

V našej ponuke nájdete zbierku kvalitných vín, ktoré prešli prísnym výberom najvyššej vinárskej súťaže na Slovensku. Ochutnajte to najlepšie, čo naši vinári dopestovali a vytvorili s láskou.

Menu