Zlatá studňa, váš dokonalý partner k vínu

Pri výraznej chuti vína a doplňujúcich pokrmov netreba zabúdať na potrebu zjemňovania chuti. Pohár pramenitej vody výdatne hydratuje a odľahčuje žalúdok, keďže víno obsahuje kyseliny. Výber optimálnej pramenitej vody je preto dôležitý.

Vhodné zloženie minerálov, ako nízky obsah sodíka spolu s kombináciou čistej chuti, ktorú poskytuje Zlatá studňa, posilní vínny pôžitok. Otázkou pri otváraní fľaše vína tak už len ostáva, s čím si spestriť vínny večer. Fantázii sa totiž medze nekladú.

Pramenitá voda Zlatá studňa z malebnej Turčianskej záhradky má unikátnu jemnú chuť. Jej jedinečnosť je zvýraznená mimoriadnou čistotou, vďaka čomu dosahuje kvalitu dojčenskej vody. Vďaka optimálnej mineralizácii a nízkemu obsahu sodíka je aj zdravou súčasťou pitného režimu. Zlatá studňa je oficiálnou vodou Národného salónu vín Slovenskej republiky a vďaka svojej krištáľovej čistote a neutrálnej chuti je dokonalým partnerom ku každému vínu.

Zlatá Studňa nesýtená

  • krištálovo čistá voda so striebornými odleskami
  • vôňa je čistá, neutrálna a pripomína letný deň po daždi
  • v ústnej dutine pôsobí jemným, hodvábnym dojmom s príjemným osviežením chuťových pohárikov
  • voda príjemne zaženie smäd a štartuje pocit osvieženia
  • hladivý záver s vyváženou perzistenciou

Ideálna kombinácia: vodu je možné použiť pri degustácii vína pre neutralizáciu chuti, či k ľahkým pokrmom, šalátom alebo dusenej hydine. Ideálna teplota podávania: 12 ° C.

Zlatá Studňa jemne sýtená

  • priezračne čistá voda s brilantným leskom a jemným perlením
  • aróma je svieža, čistá s príjemnými tónmi limetkovej kôry a minerality
  • osviežujúci pocit v ústach znásobuje obsah CO2 a voda pôsobí neobyčajne živo
  • dlhšia perzistencia s jemnou, príjemne kyslastou dochuťou

Ideálna kombinácia: pre uhasenie smädu, neutralizácia pri degustácii vína, či k ľahším úpravám pokrmov − rizotu, cestovinám. Ideálna teplota podávania: 13 ° C.

Vďaka svojej krištáľovej čistote sa Zlatá studňa stala oficiálnou vodou Národného salóna vín Slovenskej republiky. Jej senzorické vlastnosti a neutrálna chuť z nej robia dokonalého partnera ku každému vínu.

Viac informácií nájdete na webe Zlatá studňa.

Radničná 1, Bratislava
+421 918 664 992
Menu