Chateu Modra – rodinná tradícia skĺbená s umením vinárskej modranskej školy

Chateu Modra - naše vinice

Chateu Modra patrí medzi slovenské vinárske spoločnosti, ktoré vlastnia a obhospodárujú vlastné vinohrady po Slovensku.

Malokarpatská vinohradnícka oblasť

V minulosti sa vína z tejto oblasti podávali na kráľovských stoloch a konkurovali najlepším európskym vínam. Oblasť je známa predovšetkým rýchlym a šetrným spracovaním bielych muštových odrôd. Hrozno tu dosahuje výbornú cukornatosť, vína sú plné, s výraznou chuťou, s príjemnými kyselinkami a sú vhodné aj na archiváciu. Vína z tohto terroiru sú veľmi obľúbené najmä pre ich harmonické spojenie pohoria, slnka a výživnej pôdy, ktoré vytvára osviežujúce a ľahké vína.

Slovenské novošľachtence

Chateu Modra sa pýši najviac vysadenými slovenskými novošľachtencami. Môžete si pochutnať na vínkach ako Devín, Noria, Hron, menej známa Rosa, …

Rodinné vinárstvo z Modry

Predstavujeme vám prémiové tiché vína vyrobené z hrozna pestovaného vo vlastných viniciach. Každá fľaša z kolekcie vín Chateau Modra v sebe nesie pečať rodinnej tradície skĺbenú s umením modranskej vinárskej školy. Kvalita vín získava svoj základ vo vinohrade, pričom sa finalizuje v pivnici, pod dohľadom skúseného pivničného majstra.

Ochutnajte to najlepšie zo Slovenska

V našej ponuke nájdete kolekciu kvalitných vín, ktoré prešli prísnym výberom najvyššej vinárskej súťaže na Slovensku. Ochutnajte to najlepšie, čo naši vinári dopestovali a vytvorili s láskou.

Radničná 1, Bratislava
+421 918 664 992
Menu