Víno Matyšák – oslavuje 30 rokov

Príjmite naše pozvanie

V pôvodnej budove vinárstva dodnes sídli medzi gurmánmi vychýrená Matyšákova reštaurácia Vinum Galeria Bozen. Moderné vinárstvo bolo vybudované od základov v roku 2002 v pezinskej časti Glejovka. Najmodernejšími technológiami vybavená pivnica umožňuje produkciu vín najvyššej kvality, v roku 2006 k nej pribudla aj samostatná pivnica na zrenie vína v dubových a v barikových sudoch. Základom kvalitného vína je kvalitná surovina, ktorá pochádza z najlepších honov Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti.

Peter Matyšák už takmer tri desaťročia úspešne spolupracuje s poprednými pestovateľmi hrozna, vďaka ktorým má dostatok prvotriednej suroviny na výrobu stabilného sortimentu vína a ďalších produktov.

Prijmite preto naše pozvanie, osviežte sa, vychutnajte to najlepšie, čo pre vás máme a načerpajte zážitky pre bohatší a hodnotnejší život!

Vinohrady

Vinárstvo Matyšák má vinohrady v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, konkrétne v Grinave, v Hlohovci a vo Viničnom.

Tiež obhospodaruje vinohrady v Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, kde podložie tvorí prevažne vápenec a spraš.

Víno Matyšák v Národnom salóne vín SR

Víno Matyšák má v Národnom salóne vín veľké zastúpenie. Je to vďaka technológovi pánovi Jaroslavovi Žákovi, ktorý patrí medzi najlepších technológov na Slovensku.

Vína sú z prémiovej rady: Prestige a Prestige Gold.

Ochutnajte to najlepšie zo Slovenska

V našej ponuke nájdete kolekciu kvalitných vín, ktoré prešli prísnym výberom najvyššej vinárskej súťaže na Slovensku. Ochutnajte to najlepšie, čo naši vinári dopestovali a vytvorili s láskou.

Radničná 1, Bratislava
+421 918 664 992
Menu