Zažite vzrušujúce napätie a vyriešte vraždu u Baťu

ochutnavka-vin-hra-vrazda-u-batu-narodny-salon-vin

Vražda u Baťu

Vyskúšajte na vlastnej koži, aké je byť detektívom, vášnivou herečkou či športovým talentom. Podarí sa vám nájsť vraha a zároveň uchovať svoje tajomstvá?

Zažite zábavu a vzrušujúce napätie v sprievode vínka a syrového záhryzu. Detektívna hra je vhodná aj pre teambuilding či partiu priateľov v uzavretej spoločnosti.

Vzrušujúca detektívna hra

Dej napínavej detektívnej role-play hry sa odohráva počas 1. Československej republiky v Baťovom dome služieb. Každý hráč zohráva v príbehu vlastnú úlohu, každý hráč je podozrivý. Nikto nevie, kto je vrahom.

Účastníci sa ocitnú v pozícií Sherlocka Holmesa. Spovedaním ostatných a využívaním dôkazov sa snažia odhaliť páchateľa. Aj sami sa však musia vyhnúť podozreniu. Pri hre využívanú najmä logické myslenie, kreativitu a komunikačné zručnosti.

chutnavka-vin-hra-vrazda-u-batu-narodny-salon-vin
ochutnavka-vin-hra-vrazda-u-batu-narodny-salon-vin

Kto odhalí vraha?

Každý z hráčov hrá jednu postavu, ku ktorej dostane sadu tematických rekvizít a stručný popis informácii. Krok za krokom účastníci rozplietajú nitky celého príbehu. Dôkazy postupne pribúdajú, ale tak isto aj bočné línie, ktoré môžu hráčov zviesť na nesprávnu stopu. Detektívna hra je vedená našim game masterom, ktorý hrá rolu dozorujúceho policajného kapitána.

Komu sa podarí odhaliť vraha a zistiť, čo presne sa stalo?

Čo potrebujete vedieť

  • Dĺžka hry: 2-3 hodiny, končíte vtedy, keď uhádnete vraha hry
  • Počet hráčov: 7-12
  • Cena za osobu (vrátane syrovej misy a 3 fľaše vína a ich prezentácia): 54 EUR
  • Jazykové variácie: slovensky, anglicky
  • Hra je vhodná aj pre teambuilding či uzavretú spoločnosť
  • Každý piatok od 18.00 alebo dohodou
ochutnavka-vin-hra-vrazda-u-batu-narodny-salon-vin
Menu